KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14502007
nr 1450 2007
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 257/310, daterad 1972. Bildmått: 18x57, yttermått inklusive ram: 35x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:38:53
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén